Memoriál Václava Morávka
http://memorial-vm.cz/forum/

Čtvrtý ročník: 17. 10. 2015 (PŘESUNUTO!)
http://memorial-vm.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=15
Stránka 1 z 1

Autor:  tulon [ 28 kvě 2015 12:44 ]
Předmět příspěvku:  Čtvrtý ročník: 17. 10. 2015 (PŘESUNUTO!)

Čtvrtý ročník Memoriálu se odehraje 17. října 2015.

Vzhledem k dalšímu zdražení střeliva bychom znovu rádi apelovali na zájemce a účastníky aby se registrovali, abychom věděli, kolik jakého střeliva je třeba zakoupit.

Při registraci také můžete do poznámky napsat, ze které zbraně budete chtít střílet nejvíce -- to platí zejména pro tradiční návštěvníky, kteří si zbraně, typicky přítomné na MVM, již zkusili.

Z minulého ročníku zůstanou zachována osvědčená organizační opatření v podobě profesionálních samolepících proužků na ruku, určujících účastníky, a Osobních Seznamů Spotřebovaného Střeliva; panely se zestručněným životopisem Morávkovým a několika uměleckými kolorovanými prvky se osvědčily pro ukrácení volných chvil a budou vystaveny znova; a konečně, z minulého ročníku zopakujeme i závěrečné soutěže.

Co se tradičních buřtů týče, ty budou hlášeny až v říjnu, kdy budeme posílat další mail; času je tedy dost.

Na viděnou 17.10. !

1.10.2015 - POZOR: došlo ke změně místa konání akce: namísto střelnice Combat Kladno se přesunujeme na střelnici Placy u Příbrami.

Pozitivum je, že se jedná o jednu z nejdelších střelnic v republice - má přes 400 metrů - a my ji jako vždy máme na celý den.
Negativum je o něco horší dopravní dostupnost.

Proč se tak stalo?

Organizátoři Memoriálu vždy s velkým předstihem, cca. půl roku dopředu, vybrali termín a telefonicky zamluvili střelnici. Pár týdnů před vlastním konáním Memoriálu pak ověřují, že je skutečně vše tak, jak bylo domluveno.

Se střelnicí Combat Kladno byly v tomto ohledu snad každý Memoriál nějaké potíže: naše rezervace se zpravidla "ztratila", zejména když chtěl na střelnici v termínu Memoriálu pořádat závod některý z kladenských klubů, ale se správcem jsme si vždy vzájemně vyšli vstříct a přehazovali střelecké dráhy, abychom se na střelnici dostali a vešli ke spokojenosti všech.

Tento rok ale vše selhalo. V květnu jsme zamluvili termín 17. října a explicitně se ujišťovali, že se jedná o sobotu 17. října.

Když jsme ale před pár dny ověřovali, že je vše zarezervované jak má být, správce Combatu Kladno nejprve tvrdil, že jsme si s ním takovou rezervaci "nemohli" domlouvat, protože "tam má psanou soutěž", ale když jsme trvali na tom, že jsme se domlouvali půl roku předem právě proto, abychom měli rezervaci jistou, nakonec odpověděl, že naši rezervaci našel psanou "cizí rukou" v listopadu na úterý.

Díky vstřícnosti pana Lukeše se však podařilo zajistit i v takto krátkém termínu střelnici jinou a s lepšími parametry, takže se těšíme na viděnou s vámi všemi.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/