Memoriál Václava Morávka
http://memorial-vm.cz/forum/

Třetí ročník: 4. 10. 2014
http://memorial-vm.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=13
Stránka 1 z 1

Autor:  tulon [ 28 srp 2014 13:06 ]
Předmět příspěvku:  Třetí ročník: 4. 10. 2014

Třetí ročník Memoriálu jsme po konzultaci s kalendářem křesťanských akcí domluvili na 4. řijna, takže by mohlo být i o něco lepší počasí, než posledně.

Nemilé je, že střelivo zdražilo, takže bychom rádi apelovali na zájemce a účastníky, aby se registrovali: ačkoli se v průběhu minulých ročníků Memoriálu ukázalo, že zvládáme odbavit i lidi, kteří přijedou "překvapivě" bez registrace, opravdu potřebujeme vědět, kolik střeliva bude potřeba: minulý ročník se kriticky nedostávalo střeliva .38 Special do revolveru.

Při registraci také můžete do poznámky napsat, ze které zbraně budete chtít střílet nejvíce -- to platí zejména pro tradiční návštěvníky, kteří si zbraně, typicky přítomné na MVM, již zkusili.

Z minulého ročníku zůstanou zachována osvědčená organizační opatření v podobě profesionálních samolepících proužků na ruku, určujících účastníky, a Osobních Seznamů Spotřebovaného Střeliva. V roce 2014 se pokusíme udělat Memoriál "memoriálovatějším" a zařídit panely s životopisem Morávkovým a několika uměleckými kolorovanými prvky.

Krom toho se můžete těšit na CZ858 modernizovanou o trubkovou pažbu typu "M4", díky které je střelba ergonomičtější pro širší rozsah tělesných výšek. A je zde i jistá naděje, že by se s trochou štěstí na Memoriálu mohla objevit i civilní, samonabíjecí verze "bullpup" pušky Steyr AUG (jakkoli má její majitel nabitý program a jistotu nebudeme mít až do poslední chvíle).

Konečně, poslední věc: buřty. Minule i předminule se osvědčily a navíc nezbyl vůbec žádný. 25. září budu buřty u správce střelnice objednávat, takže pokud chce někdo více, jak jeden, nechť to napíše do poznámky při registraci nebo to pošle mailem.

Na viděnou 4.10. !

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/